*** Hotel City Apart /ubytovanie Brno

Hotel Brno City Apart
 

City Apart Hotel Brno - moderný hotel blízko historického centra Brna. Ideálne ubytovanie pre služobné cesty, dlhodobé pobyty a návštevníkov veľtrhov a výstav. V cene je zahrnuté parkovanie v hotelovej garáži s priamym vstupom do hotela, internetové pripojenie a bohaté raňajky formou bufetu.

City Apart Hotel Ubytovanie:
Hotel City Apart v Brne má k dispozícii 40 moderných a komfortne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izieb a hotelové apartmány s ubytovaním až pre 4 osoby s obývacou izbou, spálňou a plne zariadenou kuchynkou. 2 izby pre osoby telesne postihnuté a špeciálne izby pre hostí s domácim miláčikom.

Všetky apartmány a izby City Apart Hotel Brno sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s WC a fénom, telefónom, minibarom, Sat-TV, trezorom, písacím stolom, chladničkou a kuchynským príslušenstvom. Bezplatné pripojenie k internetu, internetový terminál v lobby hotela. Vybrať si možno fajčiarsku alebo nefajčiarsku izbu. Na vyžiadanie vybavenie pre deti a batoľatá. Prenocovanie detí do 6 rokov zdarma.

Brno City Apart Hotel Služby:
V hoteli sa nachádzajú 1 rokovacia a 2 seminárne miestnosti pre 2 - 50 osôb. Spoločenská miestnosti disponuje krbom a záhradou. Novo je pre hostí zriadený bar a herná miestnosť. V prípade záujmu je možné v hoteli objednať aj masáže. Hostia môžu do hotela doraziť vo všetkých hodinách, recepčná služba funguje nepretržite. Personál hovorí po anglicky a nemecky. Hostia môžu využiť servis pranie / žehlenie bielizne.

Dovolenka City Apart Hotel Okolie:
City Apart *** superior hotel Brno nájdete v južnej časti centra Brna v blízkosti hlavných tranzitných trás i verejnej dopravy: cca 1 km alebo 3 električkové zastávky (linky 9 a 12) od centra mesta, 500 m od autobusovej stanice, 1 km od vlakovej stanice a 2,5 km od výstaviska.

Brno ponúka vkusne zrenovované staré mesto, hrad Špilberk, Brnenské podzemí, Vilu Tugendhat, Mendelovo múzeum, Moravskú galériu v Brne, Národné divadlo a operu, známy okruh Veľkej ceny, rekreačnú oblasť okolo Brnenskej priehrady so zoologickou záhradou a hrad Veverí, prekrásne opravené zámky v blízkom okolí, Moravský kras so svojimi kvapľovými jaskyňami a samozrejme množstvo športových a kultúrnych ponúk sú ďalšími lákadlami.

Hotel Brno City Apart - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Brno City Apart - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Brno City Apart - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno City Apart - možnosť pripojenia na internetHotel Brno City Apart - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brno City Apart - akceptuje creditné karty VISAHotel Brno City Apart - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brno City Apart - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Brno City Apart - Iybz sú vybavené televízoromHotel Brno City Apart - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno City Apart - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno City Apart - v izbach je telefon